Zofia Nieścior i technika dwupunktu, czyli cuda się zdarzają

| Październik 30, 2017 | AKTUALNOŚCI, Harmonia umysłu | Brak komentarzy

 

Zofia Nieścior, wieloletnia menager HR w firmach z kapitałem zagranicznym, certyfikowany coach ICC, uczennica Dr. Franka Kinslowa, wiceprezes firmy doradczo szkoleniowej Wehter Personnel Consulting opowiada o teorii dwupunktu i innych technikach kwantowych.

 

 

Rozmawiała: Beata Marcińczyk

 

 

Dwupunkt? Fizyka kwantowa? Brzmi dość tajemniczo.

Zofia Nieścior: Tak, to prawda. Gdyby trzy lata temu ktoś powiedział mi, że korzystając z wiedzy fizyków kwantowych, będę mogła zmienić całe swoje życie – tobym nie uwierzyła. A jednak tak się stało. Okazuje się, że znana prawdopodobnie od zawsze, ale szczególnie teraz propagowana w świecie technika dwupunktu potrafi w sposób błyskawiczny spowodować, że w naszym życiu dokonują się zmiany. Inaczej mówiąc, możemy spełniać nasze marzenia. Nie są to żadne czary mary – to po prostu fizyka/mechanika kwantowa. Mamy to wszyscy w zasięgu ręki. 24 godziny na dobę. Warto o tym wiedzieć. Dokładniej tłumacząc, udowodniono, że myśl wpływa na materię, gdyż czynność obserwacji wpływa na zachowanie się cząstek. Oznacza to, że jeżeli obserwujesz, to cząstka robi dokładnie to, co ty chcesz – pojawia się najpierw w twoim polu widzenia i działa, jak chcesz.

 

Myśl tworzy wszystko. A to oznacza, że tak jak u Einsteina „wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, gdyż wiedza jest ograniczona”. Szczerze mówiąc, jest to łatwiej zrobić niż opisać.

 

Ciekawa jestem, w jakich obszarach można zmienić swoje życie?

Zofia Nieścior: We wszystkich. W związkach, w finansach, w relacjach, w pracy, w domu… we wszystkich obszarach, w jakich potrzebujemy tej zmiany dokonać.

 

Nasze życie jest bardzo często takie trochę smutne. Ciągle się gdzieś spieszymy, zamartwiamy się o pieniądze, jesteśmy przepracowani, gubimy po drodze nasze marzenia, robimy bądź nie robimy karier zawodowych, jednak często, aby zabezpieczyć byt swojej rodzinie, z czegoś rezygnujemy.

 

Niestety najczęściej z siebie. Pracoholizm, ukryty alkoholizm, leki nasenne, środki energetyzujące, stres, depresja, nerwy, bezsilność, strach – tak to wygląda.

 

A co takiego zmieniło się w Twoim życiu? 

Zofia Nieścior:  Zniknęła depresja, moja firma zaczęła dostawać ciekawe zamówienia, zdecydowanie poprawiła się sytuacja finansowa, zaczęłam realizować wszystkie swoje nawet najbardziej śmiałe pomysły bez żadnej obawy, że coś się nie uda. A z takich śmiesznych, małych sytuacji – to zawsze znajduję wolne miejsce na parkingu, jakimś cudem znikają kolejki, w których czekam.

 

Czy każdy jest w stanie zastosować technikę Dwupunktu w swoim życiu, czy też konieczne są jakieś predyspozycje?

Zofia Nieścior: Zdecydowanie każdy. Nie potrzeba specjalnych predyspozycji, aby nauczyć się Dwupunktu. To jest bardzo proste. Zdrowotnie również dzieją się niesamowite zdarzenia.

 

Bo jak mówią fizycy, „wszystko jest energią i informacją”. I to jest wielką prawdą. Często tak się dzieje, że w naszym życiu popełniamy te same błędy – na przykład zmieniamy nielubianą pracę, a w efekcie ciągle trafiamy na podobną pracę lub jeszcze gorszą. A nasze związki… wybieramy dokładnie takich samych partnerów, spotykamy się z podobnymi zachowaniami naszych bliskich.

 

Mówimy – „nie chcę już mieć męża alkoholika!” i co się dalej dzieje? Następny facet to alkoholik. Dlaczego tak jest? Bo wbrew pozorom skupiamy się na tym, czego nie chcemy. Czyli skupiamy się na braku. I wtedy jeszcze wię- cej tego braku dostajemy.

 

Prowadzisz warsztaty Dwupunktu – na czym one polegają?

Zofia Nieścior: Warsztaty prowadzą do głębokiej transformacji i jednocześnie są inspiracją do zmiany sposobu traktowania własnego życia – prywatnego i zawodowego. Zostały tak przygotowane, aby zaspokoić naszą ludzką ciekawość wiedzy i jednocześnie pokazać, że istnieje coś więcej. Podczas zajęć pokazuję, jak w prosty sposób wyciszyć nasz mózg, jak sięgnąć po to, co do tej pory wydawało nam się nie do osiągnięcia, jak zmienić swoje życie, jak zmienić złą pracę na dobrą, jak znaleźć idealnego partnera, jak przyciągnąć pieniądze, obfitość, jak poprawić swoje zdrowie, jak wpłynąć na osiągnięcie sukcesu. Brzmi jak bajka, prawda? To jednak są fakty.

 

Dlaczego potrzebne tutaj są specjalne warsztaty, przecież są książki, z których można wiele wyczytać i wiele się nauczyć?

Zofia Nieścior: To prawda – książki to podstawa, jednak wiem i z własnego doświadczenia, i z opinii uczestników warsztatów, że najszybszą drogą jest nauka poprzez zaprezentowanie, obraz, dotyk. Od kilku lat obserwujemy ciągły wzrost zainteresowania różnych środowisk tego typu warsztatami w USA, Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Francji. Na szczęście również i w Polsce.

 

Czy zdarzyły się sytuacje, że ktoś odczuł w swoim życiu zmiany po Twoich warsztatach?

Zofia Nieścior: Zdecydowanie tak. Zbieram sobie te wszystkie miłe słowa, podziękowania. Często je czytam. Jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktoś zgłosił reklamację.

 

Czasami jest zaskoczenie – ludzie piszą, mówią: miałam/miałem inną intencję, a zmiany zachodzą w kierunku kompletnie dla mnie nieoczekiwanym, ale bardzo dobrym.

 

Wszystko to wydaje się trudne do zaakceptowania i objęcia rozumem. Myślisz sobie: – to niemożliwe, żeby to było takie proste, a jest bardziej proste, niż sobie wyobrażasz. Teraz dostaliśmy takie narzędzia do ręki i możemy sami kierować naszym życiem.

 

Gdzie odbywają się warsztaty? Gdzie można Cię znaleźć?

Zofia Nieścior: Warsztaty organizuję na terenie całej Polski, ale również za granicą. Wystarczy napisać zgłoszenie na adres kontakt@zofianiescior.pl. Warto również dołączyć do mojej grupy na FB „Dwupunktowe Zmiany-Zofia Nieścior” – tam robimy cuda na co dzień. 

 

Więcej artykułów przeczytasz w nowym numerze „Mojej Harmonii Życia”.
Elektroniczna wersja magazynu do pobrania tutaj

Znajdziesz nas w Salonach Empik, punktach Ruch, Inmedio, Relay. Możesz też zamówić prenumeratę. Sprawdź tutaj.

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x