„Wszystkie pory uczuć. Jesień” – pod naszym patronatem

| Wrzesień 27, 2017 | AKTUALNOŚCI, Harmonia | Brak komentarzy

Dziś premiera wydanej pod naszym patronatem ‚Jesieni’ Magdaleny Majcher, która rozpoczyna cykl ‚Wszystkie pory uczuć’ – czterech książek na cztery pory roku.

Bohaterka powieści, Hania, wychowywała się w domu dziecka, nie znając swojej rodziny. Jednak udało jej się poukładać życie – zakochała się i wyszła za mąż za atrakcyjnego, zamożnego wdowca. Kiedy urodziła się ich córka, zrezygnowała z pracy zawodowej, poświęcając swój cały czas i uwagę na wychowywanie dziecka i prowadzenie domu. Teraz, 20 lat po ślubie nie czuje się jednak szczęśliwa. Mąż cały czas idealizuje swoją pierwszą żonę, porównując Hanię do niej, a nastoletnia córka zaczyna sprawiać problemy wychowawcze. Ponadto życie pełnoetatowej pani domu przestaje kobiecie wystarczać – zaczyna czuć, że chciałaby czegoś więcej. Tej jesieni jednak wszystko ma się zmienić. Hania poznaje swoją sąsiadkę – Renatę, która jest… wróżką. Dzięki niej zaczyna inaczej patrzeć na wiele spraw. Dzięki niej również postanawia zmierzyć się z przeszłością.

Czy Hani wystarczy odwagi, aby zawalczyć o siebie i córkę?
Czy odnajdzie siebie i uchroni swoje małżeństwo przed rozpadem?

Cztery pory roku – cztery wciągające historie. Jedna już na Was czeka w salonach Empik oraz dobrych księgarniach stacjonarnych i internetowych.

 

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x