Rh- czyli pierwiastek anielski w grupie krwi

Tytuł oczywiście jest nieco prowokujący, ale do dziś naukowcy nie odkryli pochodzenia w krwi czynnika Rh-. Wiedzą natomiast, że występuje on dopiero od ok. 25-35 tys. lat. Niezwykłości dodaje fakt, że nasza krew jest niezwykle oporna na mutacje i zmiany. Krew ze wskaźnikiem Rh- odkryto w grobowcach faraonów, ale też grupę krwi AB Rh- miał Jezus Chrystus.

 

Tekst: Julianna Staniewska

Zdjęcie: Pixabay.com

 

Najpopularniejszym antygenem w układzie Rh jest tzw. antygen D. Osoby, które go posiadają na powierzchni erytrocytów, określane są jako Rhesus pozytywne Rh+ (nazwa Rhesus pochodzi od gatunku małpy), jednak dla ok. 20 proc. naszej populacji erytrocyty nie reagują z surowicą anty-D. Osoby takie określa się mianem Rhesus negatywnych Rh-.

 

Krew z negatywnym czynnikiem Rh ma zupełnie inny skład odpornościowy niż ten z Rh+. Prowadzi się badania i eksperymenty naukowe zmierzające do znalezienia nowych szczepionek, na które Rh- bywają oporne.

 

Określenie czynnika Rh jest istotne pod kątem badań prenatalnych. W przypadku, gdy jedno z rodziców ma wynik pozytywny, a drugi negatywny, może dojść do tzw. konfliktu serologicznego. Gdy matka ma krew z czynnikiem Rh-, a ojciec Rh+ i dziecko odziedziczy po ojcu antygen D, organizm matki będzie postrzegał dziecko jako coś obcego i zaatakuje je przeciwciałami, podobnie jak to się ma w przypadku wirusów i komórek nowotworowych.

 

Współczesna medycyna na szczęście poradziła sobie z tym problemem, szczepiąc matki antyciałami.

 

Skąd się wziął odczyn Rh-?

Naukowcy od wielu lat próbują znaleźć rozwiązanie tej zagadki. Niektóre dowody sugerują, że był związany z jedną grupą ludzi lub plemieniem. Prawdopodobnie mutacja dotyczyła oryginalnych mieszkańców Europy, sprzed przybycia Indoeuropejczyków. Dlatego Baskowie mają o wiele wyższy wskaźnik Rh- w populacji niż reszta Europy – bo są potomkami tych rdzennych Europejczyków, którzy nie podlegli wpływom romanizacji czy celtyzacji.

 

Podczas gdy średnia europejska to 15 proc. populacji z odczynnikiem Rh-, to wśród Basków sięga on aż 35 proc.! Wynik ten często również występuje wśród potomków wschodnioeuropejskich Żydów. Wiadomo, że wśród ludzi występują grupy krwi: A, B, AB i 0. Jednak wśród Basków grupa krwi B praktycznie nie występuje, zaś wskaźnik grupy krwi 0 jest najwyższy w Europie.

 

Mimo że krew Rh- jest wyjątkowa w tej części świata, to u rdzennych mieszkańców innych kontynentów (nie mających przodków w Europie) występuje jeszcze rzadziej. Ma go zaledwie 3 proc. rdzennych Afrykańczyków i mniej niż 1 proc. rdzennych mieszkańców Azji, Ameryki i wysp Pacyfiku. W Polsce grupę ARh- ma 6 proc. osób. Człowiekowi z tą grupą można podać krew – od 12 proc. innych ludzi. Zaś jego krew może być podana 46 proc. ludzi.

 

Obecnie na świecie rośnie liczba osób z krwią o czynniku Rh-. Jeszcze 40 lat temu notowano 3 proc., 10 lat temu 5-7 proc., obecnie 15 proc. Te dane mogą być nieścisłe, ponieważ wcześniej naukowcy nie docierali do wszystkich grup etnicznych.

 

Nieziemski pierwiastek

Jedna z najbardziej niesamowitych interpretacji tej odmienności zakłada, że krew Rh- została wprowadzona do populacji przez obce organizmy. I nie chodzi tu o wirusy czy bakterie, ale o anioły lub kosmitów!

 

W hebrajskich przekazach można znaleźć opowieści o nefilimach, aniołach, którzy zamieszkiwali Ziemię (głównie Europę), łącząc się z ludzkimi kobietami. Wyróżniali się ponadprzeciętną inteligencją, wyostrzonymi zmysłami, niższą temperaturą ciała, wyższym ciśnieniem krwi, zwiększonym występowaniem zdolności paranormalnych.W cechach zewnętrznych wyróżniał ich wysoki wzrost, głównie niebieskie lub zielone oczy, blond lub rude włosy, większa wrażliwość na działanie promieni słonecznych.

 

Wzmianki o olbrzymach pojawiają się w Starym Testamencie, m. in. w Księdze Mądrości Syracha oraz w Księdze Liczb, gdzie pojawią się informacje, że w Kanaanie żyli „potomkowie olbrzymów”.

 

Inna teoria głosi, że upadłe anioły to przybysze z innych planet. Wiele starożytnych tekstów, a także Biblia wspiera teorię o pozaziemskich istotach, które „zeszły na ziemię”. W tekstach przedchrześcijańskich jest mowa o rasie, która „przyszła z nieba na ziemię”. Szczególnie dużo informacji na ten temat dostarcza Księga Henocha, hebrajska księga apokryficzna.

 

Zagadki ciąg dalszy

Jak dotąd nie przedstawiono jednoznacznie udokumentowanych naukowo dowodów na pochodzenie krwi ze wskaźnikiem Rh-. Zbadano za to wiele pseudo i rzeczywistych danych na przestrzeni lat, które są zbieżne i sprzeczne. Kilka z nich wymienia portal vismaya-maitreya.pl.

 

Można tam przeczytać, że np. jedni badacze twierdzą, że Rh- jest krwią ,,linii od Boga”, inni udowadniają, że właśnie grupa Rh- jest ,,linią od gadów.”

 

Inna teoria głosi, że czynnik Rh- jest oryginalną krwią, najstarszą grupą krwi, nie dokonaną przez krzyżówkę z inną grupą krwi. Jest to wzór czystości człowieka, a nie mieszanka typu człowiek + gad.

 

W tym temacie wielu badaczy opiera się na grupie krwi Jezusa Chrystusa (AB Rh-). Tajemnica jego krwi ukryta jest w dziele Ducha Świętego, z którego Jezus został poczęty (trzecia Osoba Trójcy).

 

Wielu współczesnych naukowców uważa, że człowiek ewoluował od małp. Mają dużo dowodów, aby poprzeć swoje teorie, w tym nowoczesne analizy krwi i badania porównawcze między współczesnym człowiekiem i niższymi antropoidami (szympansy, małpy rezus). Genetyczne badania odkrywają, że możemy tylko dziedziczyć to, co mają nasi przodkowie, z wyjątkiem mutacji. Wydaje się, że współczesny człowiek i małpy mogły mieć wspólnego przodka kiedyś w zamierzchłej przeszłości. Skąd pochodzi więc Rh-? Jeśli nie mamy go w spadku po prehistorycznym człowieku, to czy jest możliwe, że człowiek jest potomkiem starożytnych astronautów?

 

Konflikt serologiczny (matka Rh-, dziecko Rh+) poza ludźmi występuje tylko u mułów: krzyżówki konia i osła. Już sam ten fakt wskazuje, że jest możliwość krzyżowania się między dwoma gatunkami.

 

Czy Baskowie mający tak wysoki wskaźnik Rh- są z jednych oryginalnych kolonii na Ziemi? Ich pochodzenie jest nieznane, również ich język nie jest podobny do żadnego języka europejskiego. Badacze uważają, że język baskijski był oryginalnym językiem, w którym została spisana Księga Rodzaju, i jeszcze głębiej, że baskijski był oryginalnym językiem świata.

 

I jeszcze jedno: Skąd wzięło się mieszanie krwi na znak braterstwa u Indian? Wiadomo, że krew Rh- i Rh+ inaczej się mieszają. Czy był to sprawdzian na tych samych przodków? Indianie twierdzą, że ich potomkowie byli pochodzenia kosmicznego, a totem przedstawia ich drzewo genealogiczne. Zauważono również, że ludzie z Rh- mają więcej mocy psychicznych, podobnie jest z uzdrowicielami, większość z nich miało Rh-.

 

Autor artykułu na vismaya-maitreya.pl przytacza także pytanie naukowców: Jaką grupę krwi mieli Adam i Ewa? Domniemają, że byli czystej ludzkiej rasy Rh-, która uchodzi za najczystszą krew. Ewa popadła w „grzech” i zanieczyściła się krwią z zewnątrz, co doprowadziło do narodzin Kaina z grupą krwi Rh+.

 

Zanim nie otrzymamy ostatecznej odpowiedzi na pytanie, skąd wzięła się krew ze wskaźnikiem RH-, fantastycznych teorii pewnie będzie przybywać.

 

Kto jednak czuje w sobie pierwiastek boski lub ma wyjątkowe zdolności intuicyjne – jeśli tego nie wie – niech się upewni, czy przypadkiem nie ma krwi A RH- lub AB Rh-.

 

Więcej artykułów przeczytasz w nowym numerze „Mojej Harmonii Życia”. 

Znajdziesz nas w Salonach Empik, punktach Ruch, Inmedio, Relay. Możesz też zamówić prenumeratę. Sprawdź tutaj. Elektroniczna wersja magazynu do pobrania tutaj.

29 komentarzy

 • Matt pisze:

  B Rh-, wyjątkowo ciemny kolor karnacji, czarna gęsta broda, włosy czarne. Mój brat ma tą samą grupę krwi i bardzo podobny wygląd do mnie. Rodzice mają krew Rh +

 • Kasia pisze:

  Mam grupę AB rh- .jestem niska .mam czarne włosy i piwne oczy. Grupę krwi i urodę odziedziczyłam po mamie.

 • Sven RH- pisze:

  Mam AB Rh-, nie wiem czy jestem inny, lepszy czy gorszy, ale zdążyłem udowodnić i zakwestionować kilka podstawowych praw fizyki, które do tej pory są przyjmowane jako dogmat i ograniczają sposób myślenia młodych, zdolnych ludzi. Co więcej zbudowałem kilka urządzeń, które potwierdziły i złamały prawo Maxwella. Nie mogę się rozpisywać dalej bo ten świat nie dojrzał jeszcze do tego. Za dużo zła, nienawiści i zazdrości niestety.
  Mimo wszystko znam osoby z Rh+ równie normalne i twórcze jak z Rh-
  pzdr,

 • Krystyna pisze:

  Jestem inna, Mam wiele pozytywnych wad między innymi to źe wiele ludzi uwaźa źe mam szczególą inteligencję, mam równieź niesamowicie rozwiniętą intuicję. Jasne blond włosy i oczy niebieskie.
  Mam trzy siostry ale tylko ja jedna mam grupę B RH – Moja matka ma RH+ moźe mój ojciec miał RH – nie wiem.

 • Damian pisze:

  Ab Rh- mam tak samo jak powyżej w opisie jestem wysoki 1.90 ciemne blond wlosy oczy nieb. często tez mam tak ze jak snie o czyms to się to później dzieje bądź jak widze naprzyklad jakas sytuacje i zaczynam myslec o niej jak ona może się rozwinąć to to potem tak się dzieje dokładnie tak jak sb pomyslalem…

 • mparker pisze:

  Mocy pomyslnej zmiany napisz do mnie prosze, jejku jak bym czytala o sobie kropka w kropke. Nie mam do ciebie namiaru dlatego o to Prosze. Pozdrawiam
  Edyta S.

 • mparker pisze:

  Witam,
  nazywam sie Edyta S. mam 45 lat. Oczywiscie mam grupe krwi AB rh- Cale zycie, a zwlaszcza dziecinstwo…mialam wrazenie innosci i wyjatkowosci jakiejs. Bardzo roznilam sie od inych dzieci gdyz bylam mega wrazliwa, empatyczna kochajaca zwierzeta ponad ludzi. Juz od malego bylo we mnie mega duzo madrego i logicznego myslenia. Wierze w karme i reinkarnacje. Zastanawialam sie juz jako 5-6 latka dlaczego ludzie myslla, jak mysla i dlaczego. Mialam sny w ktorych widzialam rzeczy ktore mi sie pozniej w zyciu zdarzaly. Mialam jasne snienia w ktorych potrafilam wszystko. Czulam wszystko jak na jawie. Gdy umarl moj dziadek….to bylam jedyna osoba w rodzinie do ktorej przychodzil mnie kazdego dnia pocieszac. Zawsze na koniec snu gdy sobie uswiadamialam,ze snie a on nie zyje…pocieszal mnie bez slow…gestem, usmiechem. Nasze oczy rozmawialy bez slow.
  Trudno mi opisac wszystko co przezylam przez te 45 lat….ale byly niezwykle, poniewaz zawsze czulam jakas opieke losu czy kogos kto na de mna czuwal.
  Mialam zawsze duzo szczescia w zyciu, bardzo nawet. Czesto cos wygrywalam, lub poprostu losowo mialam jak to sie mawia wiecej szczescia jak rozumu.
  Jednak najwiecej niezwyklej mocy….sily to zdarzylo sie 5 lat temu, gdy mialam wypadek a raczej Upadek…
  Upadek z bardzo wysoka 4 pietro porawie 20 metrow, kochani nie tylko przezywam bo przeciez pisze ten post;) ale i tu sie zawiera wszystko.
  Mianowicie…upadek spowodowal zmiazdzenie kregu (sprasowania go na miazge),doznalam zlamania kregoslupa, paralizu od pasa w dol. Wyrok…100% inwalida wpierw 9 mcy wlozku i na wozku.
  Mija 5 lat i dzis???? Chodze wprawdzie o kulach ale chodze, czesc paralizu ustapila, jest mega znaczaca poprawa.
  To tylko czesc mojej historii, poniewaz jestem i bylam osoba wierzaca ale po 3 dniach w szpitalu gdy lezalam obolala w lozku…doznalam odwiedzin z drugiej strony. Dusze ludzkie ktore szukaly u mnie modlitwy i bramy by mogly wreszcie przejsc otrzymaly to. To juz dzialo sie jakbym byla lacznikiem i niebywale szybko wiedzialam co zrobic…z niektorymi rozmawialam bez slow…powiedzieli mi ze jestem z ich klanu…gdy zapytalam czy sa moja rodzina to odpowiedzieli jestesmy twoim klanem. Roznili sie od innych dusz ludzkich bo byli w dlugich kapturach jak mnisi….To wszystko bylo niebywale. Odmienilo mnie jeszcze bardziej….Nie ma dnia bym o nich i o tym wszystkim nie myslala. Byla cala sala dusz a gdy ja zaczelam sie za nich modlic i rozlozylam rece w odpowiedni sposob…intuicyjny to przechodzili. Nie moglam tego dlugi czas zrozumiec. Nigdy nie czytalam zadnych ksiazek w tym temacie i gdy kiedys opowiedzialam to osobie ktora ma pojecie o tym…nie bywale otwierala oczy ze zdumienia…i wszystko mi objasnila, ze tylko ja moglam otworzyc im brame bo bylam na pograniczu zycia i smierci…itd.
  Kochani jezeli czujecie ze jestescie wyjatkowi to cos w tym jest. Mamy mega dobra intuicje i sie nia kierujmy.
  Ale tajemnica jest taka,ze trzeba byc dobrym bo to jest w zyciu najwazniejsze. Jezeli chcesz o tym ze mna porozmawiac to zapraszam do kontaktu. Napisz na mail lub zadzwon 🙂
  Edyta 0049 15734001766
  Bedzie mi mega milo porozmawiac z kims o tym co na koncu napisalam.
  Pozdrawiam wszystkich.

 • Dominus pisze:

  Patty mam tak samo jak Ty….

 • Sławomir pisze:

  Hej też mam ABrh – mam większość cech o których jest artykuł, coś na rzeczy może być , pozdrawiam wszystkich :]

 • as pisze:

  0 RH MINUS, ZIELONO-NIEBIESKIE OCZY BARDZO JASNE. RESZTA JAK W ARTYKULE.

 • Lila pisze:

  do 123 wypadaszty :!!! z CAŁUNU TYRYŃSKIEGO!!!! WARTO CZASAMI COS POCZYTAC ZAMIAST TROLLOWAC W NECIE BEZ SENSU!

 • Syriusz pisze:

  Witam mam grupę ARh- odkąd pamiętam miałam niższą temperaturę ciała byłam odporna na zakaźne choroby jestem posiadaczką niebieskich oczu.Od zawsze miałam prorocze sny .Dotyczyły wydarzeń o których potem dowiadywałam się z wiadomości.Opowiadałam o tym tylko najbliższym z obawy że przez innych zostanę po prostu wyśmiana.Całe życie interesuję się kosmosem kocham patrzeć w gwiazdy z nadzieją że wreszcie dostrzegnę tam odpowiedźi na nurtujące mnie pytania.Pozdrawiam

 • Realista pisze:

  Może I W tej teorii jest trochę prawdy też MAM AB RH-.I ZAWSZE WYDAWALO MI SIĘ OD DZIECKA ZE JESTEM INNY?.56LAT..CIEKAWY SWIATA,NAJNOWSZEJ TECHNIKI ,WYNALAZKOW.TEZ MI CIAGLE GORACO,MAM PODWYZSZONE CISNIENIE.OCZY JEDNAK BRAZOWE.A CO DO ODPORNOSCI TO JUZ BYM SIE NIE ZGODZIŁ LAPIE INFEKCJE KATAR ,ANGINA.OTYLOSC157KG?..ILE W TYM PRAWDY O LUDZIACH Z RH-?.MOZE NAUKA W KONCU WYJASNI.?

 • Marek pisze:

  Mam grupe krwi B Rh- ……………..niebieskooki blondyn, wysoki, z nizsza temperatura ciala i podwyzszonym cisnieniem, autor patentu, wierzacy,………coz, moglbym wyliczac i……jakze pasuje to do cech opisanych w zamieszczonym artykule………. 🙂
  Pozdrawiam

 • mojaharmonsm pisze:

  Piękny post Pani Ewo. Pozdrawiamy serdecznie <3

 • ewa pisze:

  Mam krew B RH-minus.Wiekszosc sie zgadza..mam nizsza temp.ciala i nizsze cisnienie krwi..jestem bardzo wrazliwa inteligentna zyciowo.Tzn nie tyle madra co inteligentnie myslaca interesuje mnie zdrowe odzywianie,prawda…bardzo smuci mnie ludzka krzywda.Wierze w Boga..mialam wiele dziwnych, jakby proroczych snow…Zmienialam czesto miejsce zamieszkania, ale nigdzie nie czuje sie dobrze..Mam na mysli Polske jak i zagranice…Ciagle za czyms tesknie, ale nie wiem za czym…Uwazam ze System w ktorym zyjemy na Ziemi jest niewolniczy, z krorego tylko garstka czerpie korzysi a restzta pracuje w pocie czola splacajac kredyty…Zawsze czulam sie poniekad inna, nie umiem tego wyjasnic, zawsze bylam dumna ale to nie znaczy lepsza od innych, po prostu mam taka wrodzona dume..nie umiem tego wyjasnic..ale tez mam duzo pokory bo uwazam, ze wszyscy jestesmy rowni..marze o szczesliwym swiecie rownych szans dla wszystkich ! Pozdrawiam!

 • 123 wypadaszty pisze:

  AB Rh- miał Jezus – hagaha dobre!
  A skąd to wiesz?

 • creative84 pisze:

  Ja mam AB rh- i faktycznie od dziecka mam jakis problem z postrzeganiem swiata. Prawie co noc przed snem patrze w gwiazdy jakbym tesknil za domem gdzies tam daleko. Mam od zawsze podwyzszone cisnie krwi, mam duzy problem z wystawianiem ciala na slonce bo dostaje poparzen bardzo szybko. Ze o innych cechac juz nie bede sie rozpisywal. Potrafie na przyklad od urodzenia wyginac kciuki do tylu pod kątem prawie 90 stopni.

 • Patty pisze:

  0 Rh – zawsze gdy widzę gwiazdy coś mnie w środku ściska 🙁 ze mogłabym ryczeć bez powodu . ale to szybko mija . bo gdy pomyśle że ktoś mnie taką zobaczy to powie to idiotka , ma urojenia…. a poza tą nie zwykłością to mam wrażenie że wiele osób czuje lub ma wrażenie że tu nie pasuje .. ja od zawsze czuje się źle … chciałabym być gdzie indziej . ale gdy mysle o przeprowadzce to żadne z miejsc mnie nie interesuje .. albo przeczucia , lub sny tak realne .. .. wiem chore … a może nie ?? co jeśli to prawda …

 • Amicusveritas pisze:

  Wszystko sie zgadza. Ale, czy mam kogos przekonywac, do czegos, co dla mnie doswiadczalne na wlasnym organizmie i jestestwie, a ktos innym przez wlasne zadufanie nie uzna…
  Tak – jestem potomkiem …. Zawiszy Czarnego i Jana /wlasciwie – Michala/ Skrzetuskiego z grupa krwi A1 RH-
  Uwazam innych, doceniam.
  Dziękuję Rodacy /- nawet wg rządowego CBOS – tylko 1% społeczeństwa = zawistni oligofrenicy z mannekenpis – „popiera „ustawke” tzw dezubekizacyjną – KOCHAM WAS POLACY ZA MADROŚĆ I WASZ WŁASNY ROZUM, NIEZMANIPULOWANY FAŁSZYWĄ PROPAGANDĄ.
  Co powinniśmy zrobić:
  *** OTO RECEPTA ***
  MY, EMERYCI I RENCIŚCI, LUDZIE SPRACOWANI, CHORUJĄCY, OPUSZCZENI, ZAPOMNIANI, A STANOWIĄCY WIĘKSZOŚĆ DOROSŁEGO SPOŁECZEŃSTWA, JESTEŚMY USTAWICZNIE PONIŻANI, WRĘCZ EKSTERMINOWANI, PRZEZ WSZYSTKIE RZĄDY – ZJEDNOCZMY SIĘ I GŁOSUJMY NA OSOBY DOŚWIADCZONE, WYBIERAJMY W Y Ł Ą C Z N I E LUDZI, KTÓRZY CZEGOŚ W ŻYCIU DOKONALI I PRZEPRACOWALI NAJMNIEJ 30 LAT /nie opowiadają bajek, nie oszukują wyborców/, czyli KOLEŻANKI I KOLEGÓW, obojętnie o jakich zapatrywaniach politycznych, A SUKCES WYBORCZY I DOPROWADZENIE DO WZGLĘDNEJ NORMALNOŚCI, GWARANTOWANY.
  Nie dajmy się prowadzić pojedynczo na rzeź, nie dajmy się skłócić wzajemnie, bo to cel, szczególnie pejsatych, „Głęboko Zakonspirowanych Polaków” …
  Ojczyzna, Matka, czasem macocha, a i tak Polak ją kocha… . Kilkakrotnie zdeptany i upodlony: były milicjant, policjant, UOP, ABW, kilka fakultetów, 30 LAT SŁUŻBY, od szeregowca do oficera wyższego, … i 1700 złotych emerytury…/służba w PRL, choćby i 100 lat X / razy/ 0,00% /ZERO/ = 0,00 / = ZERO /. I gdybyś miał siły i chęci zaczynać w wieku 70-80. lat „nowe życie” – to PÓŁ GROSZA WIĘCEJ DO EMERYTURY NIE DOSTANIESZ ! /nie wierzysz?, że to paranoja? – to sprawdź sam w tekście / – TAKA TO „USTAWKA”. Pedofil, morderca 4. nieletnich chłopców Mariusz TRYNKIEWICZ za ponad 35 lat odsiadki ma /35 X/ razy/ 0,7% = około 25,0 %, a jeżeli w więzieniu pracował, – to razy /X/ 1,3%, i ma blisko 50% emerytury, zaś uczciwy i rzetelny funkcjonariusz mundurowy = Z E R O I TO SIĘ NAZYWA SPRAWIEDLIWOŚĆ DZIEJOWA WG PIS…. Ja potomek Zawiszy Czarnego, Jana Skrzetuskiego, 24h na dobę, świątek, piątek i niedziela, bez żadnych wolnych sobót, szczerze, najlepiej, jak potrafiłem służyłem POLSCE, TAKIEJ – JAKA BYŁA. Bez szkody nawet pojedynczego obywatela, zgodnie z duchem moich heraldycznych przodków. Wielu, bardzo wiele zawdzięczało mi; normalność życia, bez szykan i fizycznych represji, w tych nie całkiem normalnych czasach. I są na to dowody, nawet w Instytucji Polakom Niepotrzebnej, mało tego, wśród pracowników tej instytucji, także są tacy i wiedzą o tym. Nie, nie szukam wsparcia, jestem ponad to…. Ponad trzyletnia zbiórka, całej mojej emerytury, nie wystarczy mi na jedną dawkę podstawowego leku chemioterapii … Po jaką cholerę próbowałem zakładać niezależne związki zawodowe w latach 80. w milicji? BĘDĄC PÓŹNIEJ SZYKANOWANY Z WILCZYM BILETEM I ULTIMATUM: ABYM SAM SIĘ ZWOLNIŁ, BO DYSCYPLINARNIE WYRZUCĄ – żeby być przedmiotem drwin i szykan? TO NIE JEST MOJA OJCZYZNA, TO GORZEJ NIŻ MACOCHA …
  Mam prośbę do Pana Premiera: Kiedy już dokona się moja eutanazja, proszę zaopiekować się moim kotem. Ryży, wabi się Tusk.

  Zdrowia życzę.

 • korekta pisze:

  Pyszni jesteście strasznie ha ha ha 🙂 ROBICIE COŚ DOBREGO W ŻYCIU JAK JESTEŚCIE ANIOŁAMI ? NAPISZCIE KTO POMAGA ,ZOBACZYMY CO JESTEŚCIE WARCI .A dlaczego moje pretensje nie są wyświetlane na stronie ? zweryfikujecie mnie najpierw ? HA HA HA

 • korekta pisze:

  Ja mam ( 0RH- ) i niczego wyjątkowego w sobie nie widzę prócz snów i wizji ,ale jak najbardziej zwyczajną osobą jestem to chyba przez to ( zero 🙂 ) No a z tymi małpami i mułami to przesadziliście ! zie ! co za bzdury wypisujecie . Najważniejsze ze grupa krwi RH-ratuje ludziom życie Nie ma co się wbijać w dumę ze jest się aniołem od razu .Do pięt Aniołom nie dorastacie grzeszny ludzie !

 • IMPERQ pisze:

  witam ,,, od dziecka czułem że cos jest nie tak ,,,, z religia z przekazem tv ,, itp, ,,,uwazam ,ze jestem tutaj za karę na tym padole ziemskim ,,
  przecucia, skojarzenia ,sciaganie wydarzen ktore nadejda , hmmm taki urok ,,,, pozdrawiam

 • adnaw pisze:

  Nie ma znaczenia jaka mamy grupę krwi ,stąd niedaleko i niebezpiecznie do eugeniki ,już faszyści próbowali tworzyć rasę panów .Zanim się będziemy zachwycać samymi sobą, warto się zwrócić ku drugiemu człowiekowi bo umysł ,czyli duch człowieka to jest ważna rzecz a ciało nic nie znaczy ,nic….. obraca się w proch ziemi ….Mam A2B RH minus i póki co ,to ziemia domaga się powrotu na nią .Coś tu mamy wszyscy, jak stoi do zrobienia, a potem to się okaże ,to znaczy po śmierci .Ani całun turyński nie jest pewnikiem, że to on okrywał ciało Pana Jezusa Chrystusa to o gadach jest śmieszne i niepoważne,a upadłe anioły w anielskich ciałach nie płodzili dzieci ,przyjmowali ludzkie ….to cechy ducha powodowały pewne anomalie w wyglądzie czy w cechach osobowości .Adam z Ewa byli stworzeni na obraz Boży i chodzi o podobieństwo duchowe ,o to jakiego ducha dostał Adam i Ewa oraz ich potomstwo ,żyli po 990 lat , a poza Edenem żyły prymitywne ludzkie plemiona ,rasy ludzkie, które nie miały takiego połączenia duchowego ,czciły przyrodę i żywioły interesowały się przyziemnymi sprawami ……

 • Marcus pisze:

  Ciekawa historia z tą krwią AB Rh-

 • Ani pisze:

  O rh – wychodzisz na powietrze patrzysz w rozgwieżdżone niebo i tęsknisz nie wiadomo za czym.I wiesz, że jesteś częścią” czegoś”. Gasnące światła w otoczeniu, zakłócanie fal i inne cuda.Widzisz więcej,czujesz więcej,a to boli.W ułamku sekundy tragedia mija o włos i pytanie,ale jak to się stało?Nie pamiętam.Zdolność odczuwania bólu bliskich,ale ni jak nie możesz im pomóc.Za to pomagasz innym, skutecznie.

 • szakal pisze:

  AB RhD- To co jest tutaj napisane sprawdza się w moim przypadku .

 • mocpomyslnejzmiany@teraz pisze:

  Zawsze odczuwalam innosc …wiele z wyzej wymienionych sie bardzo zgadza ,w tym wysoki wzrost jak na kobiete ,to 180 cm !! ktory sprawia czasem ,ze czuje sie jak kosmitka w tlumie ;)))
  nieprawdopodobne wydarzenia i przypadki w zyciu ,swiadome sny ,jakas wrodzona swiadomosc mocy ,wrodzona duma postrzegana przez innych ze zdziwieniem ,jakies dziwne poczucie wyzszosci mimo ze warunki w zawirowanym zyciu raczej nie przemawialy ku temu ,to ta wewnetrzna moc ktora czuje potrzebe wydobycia jednakze zyciowe wydarzenia wciaz przytemperowuja ,niepozwalajac rozwinac wyzej ,tzn .zwykle wtedy gdy czuje ze juz moge cos wiecej wydarzaja sie niefortunne okolicznosci u mnie ,lub w mojej rodzinie sciagajac na ziemskie niskie emocje smtku ,zalu bolu itp..….

 • ja pisze:

  a co jeżeli od kiedy się wie że ,,coś,,się wie ale nie pamięta co to jest….ma się grupę 0 rh -….i to dziwne uczucie- to nie mój dom…

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x