Przykłady działania tajemniczego dwupunktu

Zofia Nieścior, wieloletnia menager HR w firmach z kapitałem zagranicznym, certyfikowany coach ICC, uczennica Dr. Franka Kinslowa, wiceprezes firmy doradczo-szkoleniowej Wehter Personnel Consulting, propagatorka dwupunktu i innych technik kwantowych, rozmawia z Beatą Marcińczyk.

 

Rozmawiamy już od pewnego czasu na temat dwupunktu. Czy tym razem mogłabyś podać przykłady, w czym stosowanie tej techniki pomogło uczestnikom twoich warsztatów?

 

W poprzednich naszych rozmowach dużo opowiadałam, skąd dwupunkt się wziął, gdzie jest propagowany, jak ważny jest dla dokonania zmian w naszym życiu. Dzisiaj chciałabym przybliżyć go trochę z innej strony.  Wspominając przykłady, o których powiedziałaś, chciałabym również zwrócić uwagę na to, że stosując dwupunkt, zajdą w naszym życiu zmiany, które mogą czasami nas zaskoczyć. Jednym słowem „uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić”.

 

Umysły ludzkie potrzebują tzw. „dowodów”. Nie uwierzą, dopóki nie zobaczą. Najlepiej jest ażeby wszystko można było zmierzyć, obliczyć. Skoro częstotliwość wibracji wpływa na właściwości ciał, to dlaczego częstotliwość myśli nie może wpływać na kreowanie rzeczywistości przez nasze myśli?

 

Proszę zwróć uwagę, że jeszcze do niedawna wczorajsza utopia dzisiaj stała się rzeczywistością. Kiedyś myślano, po co komukolwiek telefony komórkowe, dzisiaj nie wyobrażamy sobie bez nich życia, kiedyś mówiono – Internet, po co to komu, a dzisiaj..? Nie skupiamy się na tym jak działa, wielu nawet tego nie wie. Ważne jest to, że działa. Wiemy, że są satelity, które przekazują fale. Wiemy, ale ich nie widzimy. Tak samo wiemy, czujemy, zdajemy sobie sprawę, że istnieje energia, wiemy, ale nie widzimy. Czy jak nie widzimy, nie czujemy, nie możemy dotknąć czegokolwiek, to znaczy, że tego nie ma?

 

Podobnie jest z dwupunktem – działa, zmienia nasze życie, spełnia marzenia – a ponieważ dokładnie nie wiemy jak, w związku z tym trudno jest nam zrozumieć i zaufać, że wszystko zdarza się dla naszego dobra.

 

We wszechświecie nie ma niedostatku. Tylko czasami stoimy obok źródła, uparcie twierdząc, że tam wody nie ma. Wystarczy tylko się napić. Każdy z nas może to zrobić i wystarczy dla każdego.  Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile cudownych rzeczy zacznie się dziać, gdy będziemy myśleć bardziej życzliwie o sobie lub o innych. To czysta energia, fizyka, a zarazem magia dwupunktu. Nadszedł już najwyższy czas, aby odrzucić swoje przekonania, programy, przykre wspomnienia.

 

Zacznijmy stosować fizykę kwantową na co dzień. Poznajmy dwupunkt. Na resztę teorii przyjdzie czas i pewnego dnia stwierdzimy, że i tak to wszystko wiedzieliśmy.

 

Obiecałam to poprzednio, więc przekażę Ci oryginalne – dosłowne wypowiedzi niektórych uczestników moich warsztatów:

 

„Dla mnie to metoda, która pozwala mi na dialog z samym sobą. Na pobycie tu i teraz ze swoimi emocjami i tym, co jest rzeczywiste, a nie podyktowane strachem.”

 

„Dwupunkt dał mi spokój, wiarę, uśmiech, pozytywne myśli, nadzieje…Nowe zaskakujące znajomości, serdecznych, życzliwych ludzi na mojej drodze. Miałam bardzo duże problemy finansowe. Nie mogę powiedzieć, że uwolniłam się od nich. Ale….pojawili się ludzie i okoliczności, które kolokwialnie mówiąc ” rokują”;). Nawiązałam dzięki naszej koleżance super kontakty biznesowe:-). Umiem powiedzieć mojemu wspólnikowi NIE, działam, chce mi sie… po prostu-). Wiadomo, że to dopiero początek, ale wiem, że finał będzie zarąbisty. Kocham Was i nasz dwupunkt.”

 

„ Dwupunkt odblokował miłość do siebie, pozwolił dostrzec to, co gdzieś głęboko schowane we mnie.”

 

„Dwupunkt wyciszył moje natrętne myśli, uspokoił i nie widzę już przyszłości w czarnym kolorze. Podreperowałam zdrowie. Łatwiej dostrzegam odpowiedzi i rozwiązania, które posyła mi Wszechświat.”

 

„Dwupunkt zmienił moje odczucie rzeczywistości, podejście do życia, nie skupiam się na problemach, tylko na rozwiązaniach. Jestem spokojniejsza i pogodniejsza  A konkretnie – spotykam tylko dobrych ludzi, inni są szczęśliwi gdzie indziej. Mam nową pracę, zaryzykowałam z założeniem, że będzie dobrze i jest.”

 

Prawda, że takie odczucia skłaniają nas do dużych refleksji?

 

Wszystkie informacje dotyczące tematów i terminów warsztatów prowadzonych przez Zofię Nieścior można znaleźć na stronie www.zofianiescior.pl lub skontaktować się poprzez e-maila kontakt@zofianiescior.pl.

 

Zdjęcie: Pixabay.com

 

Więcej przeczytasz w nowym numerze „Mojej Harmonii Życia”. 

Znajdziesz nas w Salonach Empik, punktach Ruch, Inmedio, Relay. Możesz też zamówić prenumeratę. Sprawdź tutaj. Elektroniczna wersja magazynu do pobrania tutaj.

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x