Poradnik Mistrzowskiego Życia – pod naszym patronatem

Zanim zdecydowaliśmy się objąć patronatem Poradnik Mistrzowskiego Życia, dłuższy czas obserwowaliśmy posty jego autora Adama Kina na Facebooku i Instagramie. Budziły one szczerze nasze zainteresowanie. Zazwyczaj były to zrzuty ekranu wpisów z zamkniętej grupy facebookowej Jestem PRO Poranki ROzwojowe, które sugerowały, że w grupie dzieją się prawdziwe cuda.
Gdy ciekawość nasza sięgnęła zenitu zapytaliśmy autora, co takiego dzieje się w grupie, że zbiera tak pozytywne rekomendacje.
Odpowiedź była niezmiernie prosta. „Opinie pochodzą od osób, które prawdziwie zaangażowały się w proces zmian. Do tego wystarczy gotowość i determinacja”
Zapytany o sam proces autor z uśmiechem odpowiedział: – W grupie nie robię nic innego jak to co opisałem w poradniku. Realizuję z uczestnikami  4 Kroki do skutecznej pracy z programem.

Zachęcając Was do pełnej wersji poradnika przybliżamy w skrócie te 4 kroki, których fragmenty można pobrać na stronie poradnika:
http://adamkin.pl/poradnik-mhz

Pamiętaj, że są to fragmenty wydobyte  z całości, dlatego czasem myśl może się urywać, lub rozpoczynać niedopowiedzeniem.

 

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x