Ogólnopolska kampania Mojej Harmonii Życia 

 

Czy rower może być panaceum na współczesne zagrożenia cywilizacyjne? Korzyści z używania roweru zamiast samochodu są nie do przecenienia. Rower nie emituje szkodliwych substancji, jest więc niezastąpiony w walce ze smogiem,  nie hałasuje. Nie korkuje ulic i świetnie wpływa na naszą kondycję fizyczną. A jeśli zamiast kosztów dojazdu do pracy, pracodawca zapłaci nam używanie w tym celu roweru? Będziemy zdrowsi i bogatsi!

Dbając o środowisko, coraz więcej krajów wprowadza zachęty dla rowerzystów. Dojeżdżający do pracy są już wynagradzani w Holandii i Belgii. Francuski minister transportu zaproponował, aby osobom dojeżdżającym rowerem do pracy płacić 25 eurocentów (czyli ponad złotówkę) za każdy kilometr. Z kolei szwedzki koncern IKEA funduje swoim pracownikom rowery.
Moja Harmonia Życia postanowiła rozpocząć ogólnopolską kampanię zachęcającą pracodawców do nagradzania pracowników dojeżdających do pracy rower, a tym samym dbających nie tylko o środowisko, ale też zdrowie swoich pracowników.
W naszej akcji nie tylko prezentujemy pracodawców, którzy już premiują pracowników, ale też zapraszamy do przyłączenia się do kampanii ,,Pora na rower”. Zarażajmy się dobrymi praktykami!
Każda z firm zaprezentowanych na łamach ,,Mojej Harmonii Życia” otrzyma specjalny certyfikat firmy dbającej o środowisko.
Zgłaszajcie swoje firmy: redakcja@mojaharmoniazycia.pl z dopiskiem: ,,Pora na rower”

Czekamy!
Naszej kampanii patronują: