Podróż to przede wszystkim doświadczenie

Jeszcze nigdy podróżowanie nie było tak popularne, jak obecnie i jeszcze nigdy wyjechać nie było tak łatwo jak dziś. Jednak, gdy żaden zakątek świata nie stanowi już białej plamy nie ilość odbywanych podróży nabiera znaczenia a ich  jakość. Biuro Podróży CT Poland od lat realizuje marzenia o podróżach dalekich, ale komfortowych, śmiałych w zamyśle, ale dostępnych dla każdego.

 

Tworząc programy nie idzie na skróty bo nie ilość odhaczonych miejsc liczy się najbardziej, ale to, co z podróży  przywieziemy, to, czego doświadczymy, spotkania, które odbędziemy, zapachy, które poczujemy i widoki, które zapadną w serce na długo.

 

Chiny to marzenie wielu osób. Egzotyka w najlepszym wydaniu. CT Poland oferuje kilkanaście różnych tras po  Państwie Środka. Pekin, Szanghaj czy Hongkong to tylko początek. Bo czemu nie pokusić się na podróż do  Tęczowych Gór na dalekiej północy, nieziemsko pięknych zdających się pływać w powietrzu gór Zhangjiajie w  prowincji Hunan czy tarasów ryżowych Smoczego Grzbietu, które zalane wodą tworzą jeden z najpiękniejszych widoków na świecie?

 

Równie ważne w podróży spotkania z ludźmi. Dlatego realizując podróż do Indonezji klienci CT Poland  odwiedzają unikalne wsie Toradżów, w Chinach mają okazję obserwować tańce ludności Miao w jednej z wsi  prowincji Guizhou, a w Nowej Zelandii wysłuchać koncertu Maorysów.

 

Ponad 18 letnie doświadczenie w realizacji wycieczek do Azji i innych zakątków świata sprawia, że w ofercie  wycieczek, realizowanych przez CT Poland nie brakuje unikalnych doświadczeń, takich jak nocleg w shukubo,  japońskim przyklasztornym guesthousie, gdzie o poranku mnisi cicho recytują mantrę czy wizyty na wyspie  Selingam, wyspie żółwi, gdzie przy odrobinie szczęścia można obserwować prawdziwy cud natury – żółwie składające jaja i młode podążające do morza.

 

Lokalna kuchnia to część unikalnego doświadczenia podróży. Okonomiyaki w Japonii, kaczka w Pekinie, makaron  w Luoyang, dim sum w Hongkongu, sałatka ze sfermentowanej herbaty w Birmie, satay w Indonezji czy balut na  Filipinach to tylko niektóre z propozycji, których po prostu trzeba spróbować.

 

Festiwal, święto, fiesta. Podróż to też zabawa, okazja, aby celebrować lokalne uroczystości, przy miejscowej  muzyce a przede wszystkim tańce, których kroków czasem nie znamy. Ale to nie jest przeszkoda. To każdy wybaczy.  Ważny jest dobry nastrój i chęć zabawy. CT Poland proponuje więc udział w obchodach Nowego Roku w Birmie,  Diwali w Indiach, Tsechu w Bhutanie, a swobodne pląsy na słynnej Copacabanie to już tradycja.

 

Podróż to emocje, smaki, doświadczenia. I najlepiej wydane pieniądze świata. Nowy katalog na 2019 już gotowy.  Zadzwoń lub napisz i zamów go gratis.

 

Więcej na stronie ctpoland.com.pl.

 

Reklama

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x