„Moja Harmonia Życia” patronem Targów EcoTime Kielce 2017

| Marzec 04, 2017 | AKTUALNOŚCI, Harmonia | Brak komentarzy

Magazyn „Moja Harmonia Życia” jest patronem medialnym Targów Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime, które odbędą się 8-9. 04. 2017 roku w Kielcach. To ważny punkt w kalendarzu wszystkich, którzy działają w branży produktów ekologicznych.

Przez pięć lat wszyscy, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową skupili swoją uwagę na Targach EcoFamily Ekologia dla Rodziny. Analizując potrzeby rynku, Targi Kielce zmieniają charakter wydarzenia.Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime, bo taką nazwę będzie nosiła teraz wystawa, z pewnością spełnią oczekiwania odbiorców rynku ekologicznego, tych branżowych jak również klientów indywidualnych.
W nowej formule zakres wystawy obejmuje: żywność ekologiczną: artykuły spożywcze, produkty regionalne, browary i napoje, oferty gospodarstw ekologicznych: produkty rolne, oferta agroturystyczna, kosmetyki naturalne i ekologiczne, parafarmaceutyki, suplementy, ekologiczne środki czystości, produkty z materiałów naturalnych, takich jak len, bawełna, drewno, urządzenia AGD do produkcji naturalnych produktów spożywczych, stowarzyszenia i jednostki certyfikujące, ekologiczne produkty dla dzieci.

Dlaczego warto uczestniczyć  w wydarzeniu?

– 6 000 zwiedzających podczas ostatniej edycji

– Pozyskanie nowych partnerów biznesowych

– Możliwość bezpośredniej sprzedaży

– Atrakcyjna oferta wynajmu stoisk

– Konferencje oraz szkolenia dla wystawców i zwiedzających

 

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x