Konferencja ,,Naturalne terapie w praktyce” już w sobotę

| Luty 02, 2017 | AKTUALNOŚCI | Brak komentarzy
W imieniu organizatorów zapraszamy Cię na I Ogólnopolską Konferencję Dla Specjalistów pt. „Naturalne terapie w praktyce”. Jeśli jesteś dietetykiem, naturopatą, fizjoterapeutą, masażystą, promotorem zdrowia, lekarzem praktykującym medycynę naturalną lub po prostu fascynuje Cię natura, a ponadto:

• Potrzebujesz gotowych rozwiązań terapeutycznych opartych na wiedzy i doświadczeniu praktyków naturoterapii
• Chcesz zostać ekspertem w swojej dziedzinie, w związku z tym cały czas poszerzasz swoją wiedzę
• Promujesz naturę, a co za tym idzie naturalne terapie i chcesz poznać nowe sprawdzone rozwiązania terapeutyczne
• Masz poczucie chaosu informacyjnego i odczuwasz potrzebę skonfrontowania dostępnej wiedzy

Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci I Ogólnopolskiej Konferencji Dla Specjalistów pt. „Naturalne terapie w praktyce”. Gwarantujemy Ci wiedzę w pigułce oraz doświadczenie praktyków w poniższych tematy:

1. Dr Krzysztof Błecha: Ziołolecznictwo wg sprawdzonych receptur Ojca Grzegorza Sroki
Czyli jak stosować zioła wg starych receptur Ojca Grzegorza Sroki, którego wiedza o ziołach została udokumentowana badaniami klinicznymi i posłużyła w opracowaniu ziołowych mieszanek o których działaniu, składzie i leczniczych właściwościach opowie lekarz praktykujący Krzysztof Błecha.
Wiedza pozyskana od praktyka, który przez 20 lat pracuje na sprawdzonych mieszankach ziołowych to pójście na skróty w wielu terapiach. Na początek poznamy jak uzdrowić układ oddechowy i sercowo – naczyniowy. Poznamy również tajemnice na temat ziół, o których informację są trudno dostępne.

2.Dr Patrycja Szachta: Probiotykoterapia w praktyce
Skuteczność terapii to przede wszystkim prawidłowa flora bakteryjna. Tylko jak stwierdzić czy jest zaburzona, jak ją skutecznie i bezpiecznie odbudować. Na jakich produktach dostępnych na rynku oprzeć terapię, aby otrzymać pożądane rezultaty. To musi wiedzieć każdy specjalista prowadzący gabinet.
Dr Patrycja Szachta prowadzi od wielu lat badania w tej dziedzinie, a swoim doświadczeniem pragnie podzielić się z każdym kto potrzebuje rzetelnej wiedzy w tym temacie.

3. Mgr Justyna Chmielewska: Wywiad, diagnostyka, terapia w praktyce diagnosty-naturopaty
Prowadzenie terapii to proces. Każdy człowiek, który trafia do gabinetu oczekuje, że otrzyma szybkie i skuteczne rozwiązanie. Tylko jak to osiągnąć, jakie czynniki decydują o sukcesie terapeutycznym i zadowoleniu każdej ze stron. Dyplomowany dietetyk Justyna Chmielewska podzieli się wiedzą opartą na bazie 8 letniego doświadcza, jakie techniki zastosować, aby praca z człowiekiem który poszukuje pomocy przyniosła oczekiwany efekt.

4. Lek. Med. Janusz Wietecha: Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Specjalista treningu żywieniowego fitoterapeuta, coach, pasjonat żywienia ekologicznego i produktów BIO. Jego ulubione schematy dietetyczne to dieta Paelo, dieta śródziemnomorska, dieta skandynawska oraz specjalne lecznicze programy żywieniowe i Slow Food. Unika standardowych schematów dietetycznych, a każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie. Osobiście projektuje żywność funkcjonalną. Współtwórca i współwłaściciel jednego z pierwszych w Polsce systemów opieki telemedycznej w dietetyce i fitnessie o nazwie FitGo i Teledoktor24.Ekspert w dziedzinie celiakii i hipolaktazji dorosłych. Prowadzi konsultacje żywieniowe w Gabinecie diagnostyki sportowej, żywienia i suplementacji Proxidia przy Centrum Medycznym AMeD i Centrum Zdrowia i Rekreacji Gym & Fitness Fun oraz w Laboratorium testDNA w Katowicach. Lekarz konsultant i trener rozwoju kompetencji i nowoczesnej magnetoterapii firmy Biomag.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kongresowo-dydaktycznym, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – Sala A. W dniu 04.02.2017 o godzinie 9.00 i będzie trwać ok 10 godzin.
W cenie podstawowego biletu zapewnimy Tobie bufet kawowy, a także certyfikat uczestnictwa w konferencji.
Bilet ekskluzywny zapewnia dodatkowo obiad, natomiast
bilet VIP oprócz takich udogodnień jak miejsce w 2 pierwszych rzędach sali, posiada także książkę prelegenta, oraz specjalny prezent.
Informujemy, iż bilety będą sprzedawane w 3 pulach cenowych.
1 pula – bilety od 199 zł
2 pula – bilety od 229 zł
3 pula – bilety od 249 zł

Dołącz do Specjalistów w swojej dziedzinie!
Wejdź na www.terapienaturalne.info i już dziś kup bilet!

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x