Jesteś lub chcesz zostać eko-konsumentem?

| Kwiecień 09, 2018 | AKTUALNOŚCI, Harmonia | Brak komentarzy

Zdrowy trend na ekoprodukty nie mija. Według najświeższego raportu „Żywność Ekologiczna w Polsce 2017” rynek ten wciąż wrasta i dopiero nabiera rozpędu. Na sklepowych półkach pojawiają się coraz to nowe produkty ekologiczne, opatrzone stosowanymi certyfikatami. Nie trzeba ich już szukać w sklepach ze zdrową żywnością. Naprzeciw potrzebom wyszły nawet supermarkety. Coraz bardziej świadomi sią także konsumenci takich specyfików. Do nich właśnie adresowany jest Salon Produktów Ekologicznych Eco-STYLe w Targach Kielce, który już od 20-22 kwietnia!

 

Targi żywności ekologicznej, naturalnej i tradycyjnej w roku ubiegłym odwiedziło 20 000 zwiedzających. Salon Produktów Ekologicznych to miejsce, gdzie z konsumentami produktów wysokiej ekologicznej jakości spotykają się bezpośrednio ich wytwórcy – rolnicy z certyfikowanymi uprawami, przetwórcy oferujący unikalne, często „babcine” procesy wytwarzania produktów. Nie brakuje także dystrybutorów i hurtowni żywności ekologicznej. Zaletą Salonu jest możliwość degustacji wielu ekoproduktów przed zakupem.

 

Targi Kielce lansują ekostyl

Zakres branżowy Salonu obejmuje zarówno najwyższej jakości żywność ekologiczną i naturalne produkty spożywcze, regionalne, regionalne browary i napoje. Swoją ofertę prezentują gospodarstwa ekologiczne, które często oprócz produktów rolnych, oferują także agroturystykę.

 

Osoby, dla których ekostyl stał się już stylem życia, mogą zaopatrzyć się podczas Salonu Produktów Ekologicznych w Targach Kielce w urządzenia AGD, umożliwiające samodzielną produkcję zdrowych produktów – będą to na przykład wyciskarki do owoców, domowe wędzarnie.

 

Kosmetyki naturalne, ekologiczne materiały dla całej rodziny

Wśród gamy ekoartykułów znajdziemy także specjalnie przygotowywane kosmetyki naturalne, parafarmaceutyki, suplementy diety pochodzenia naturalnego. Podobnie jak w roku ubiegłym Salon obfitować będzie w produkty z ekologicznych materiałów jak len, drewno, wełna, bawełna. Wiele osób poszukujących zdrowych, naturalnych produktów dla dzieci i ekologicznych środków czystości znajdzie coś dla siebie! Dlatego datę Eco-Style warto zapisać w swoich kalendarzach i wybrać się w dniach 20-22 kwietnia do Kielc.

 

Konsument ekożywności jest zmotywowany do zakupów, posiada dużą wiedzę na temat ekologicznej żywności i jej wpływu na zdrowie” – czytamy w raporcie dotyczącym „Żywności Ekologicznej w Polsce 2017”.

 

Mamy nadzieję, że Salon Produktów Ekologicznych zmotywuje do odwiedzin w Targach Kielce.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj „Moją Harmonię Życia” (do pobrania tutaj).

Znajdziesz nas również w Salonach Empik, punktach Ruch, Inmedio, Relay.

Możesz też zamówić prenumeratę. Sprawdź tutaj.

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x