Fit-Expo – zadbaj o swoją kondycję w Poznaniu

| Kwiecień 21, 2017 | AKTUALNOŚCI, Harmonia | Brak komentarzy

Najmodniejsza odzież fitness, sprzęt i akcesoria, pokazowe treningi oraz spotkania osób mających bzika na punkcie ćwiczeń. W Poznaniu, w dniach 12-14 maja odbędą się targi FIT-EXPO 2017 i jak zawsze przyciągną fanów zdrowego stylu życia oraz profesjonalistów.

FIT-EXPO fitness & sport park cieszą się cały czas popularnością wśród zwiedzających, bo moda na zgrabną sylwetkę i zdrową dietę ciągle trwa. Wszystko wskazuje, że ten trend nie minie, a grono miłośników będzie cały czas rosnąć. Poznańskie targi będą więc prawdziwą ucztą dla fitnessmaniaków. Znajdą tam wszystko, od A do Z,co jest potrzebne do uprawniania ćwiczeń: sprzęt i akcesoria fitness, odzież, suplementy diety, fit-ciastka, aplikacje i wydawnictwa.

Po pomiarach, przymierzaniu nowych strojów i degustacjach fit posiłków przyjdzie czas na trening, a właściwie na maraton fitness. Wybór miejsc do ćwiczeń będzie ogromny. Przez trzy dni potrenujemy na Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA powered by tiguar. W tym roku aż 19 szkół fitness tworzy program wydarzenia.
Do wyboru będzie 13 stref: 4 strefy AEROBIC & FITNESS, 3 strefy BODY & MIND, 3 strefy TRENERA PERSONALNEGO, 3 strefy WYKŁADOWE. Łącznie odbędzie się około 200 lekcji i wykładów.

Po raz pierwszy w 12-letniej historii targów odbędą się tutaj zawody Polish Pole Sport Championships! Pokazy konkursowe zostaną zaprezentowane przez uczestników w 6 kategoriach. Na scenie zobaczymy 65 zawodniczek,
a wśród nich będzie 3mężczyzn. Oprócz zapierających dech w piersi niesamowitych występów, scena zapłonie również dzięki prowadzącym event: Kasi Bigos – zawodniczce pole dance, trenerce fitness, dziennikarkce i m.in.mistrzyni Europy w Pole Sport oraz Anne-Marie Kot – wielokrotnej mistrzyni Świata Pole Sport oraz uczestniczce programów telewizyjnych takich jak Mam Talent, Supertalent, Ninja Warrior.

Więcej informacji o targach na stronie www.fitness.mtp.pl

 

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x