Festiwal Wibracje z ogromem pozytywnej energii

| Kwiecień 04, 2017 | AKTUALNOŚCI, Harmonia | Brak komentarzy

Festiwal Wibracje (2-4 czerwca, Green Park w Serocku) to miejsce w czasie i przestrzeni, gdzie spotykają się ludzie o otwartych umysłach. Celem Festiwalu jest pogłębianie wiedzy, dążenie do prawdy ogólnej i subiektywnej, samodoskonalenie; stworzenie przestrzeni dla spotkań ludzi o podobnych poglądach. Wszystko w atmosferze otwartości i pozytywnej energii.

Uczestnicy poprzez udział w spotkaniach mają okazję do lepszego zrozumienia siebie, otaczającego świata, pogłębiania świadomości i poszerzania wiedzy, co w efekcie przekłada się na stabilność emocji, harmonię oraz przeżywanie pełni życia.

Spotkanie będzie otwartym, trzydniowym wydarzeniem w formie niepowtarzalnego satsangu, łączącego cechy festiwalu, wystawy, targów, konferencji i  zajęć interaktywnych. Spotkania będą prowadzone przez prawdziwych fachowców, pracowników naukowych, osoby o ugruntowanej wiedzy i prestiżu w danej dziedzinie.

Tematy, które zostaną podjęte na Festiwalu to m. in.:

Współczesne zagrożenia: smog elektromagnetyczny, jonizowanie, wpływ telewizji na świadomość. Odkrycia astrofizyki oraz fizyki teoretycznej, kwestie wibracji, częstotliwości, energii w odniesieniu do teorii wielu wymiarów, mechaniki kwantowej, fale skalarne (WSM), odkrycia N. Tesli i W. Reicha. Alternatywne, organiczne sposoby życia, domy gliniane, organiczna uprawa roślin, odkrycia V. Schaubergera: żywa woda. Ćwiczenia medytacyjne, praca nad ciałem i umysłem, joga, ceremonie oczyszczające. Koncerty z muzyką etniczną, gongi oraz misy, dużo bębnów, trochę reggae. Festiwal będzie platformą dla wielokierunkowej komunikacji dotyczącej wiedzy alternatywnej, wynalazków i rozwiązań, które poprawiają jakość życia.

Podstawowe cele Festiwalu to:

Pogłębienie wiedzy nt. wynalazków i nowych technologii, medycyny naturalnej, praca ze świadomością.

Stworzenie platformy do spotkań i komunikacji między twórcami, wynalazcami a społeczeństwem.

Budowanie świadomego życia.

Stworzenie miejsca wymiany informacji między naukowcami różnych, ale zazębiających się dziedzin.

Jednoczenie ludzi o podobnym światopoglądzie.

 

Więcej na www.wibracje.com.pl

 

 

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x