Energia życzeń – spełnienia i szczęśliwego Nowego Roku

Czas Świąt i czas Nowego Roku to również czas życzeń i postanowień. Ludzie stają się dla siebie bardziej życzliwi i  chętnie życzą sobie dobrych rzeczy. Jeśli składając komuś życzenia, emanujemy życzliwością do drugiego człowieka,  to takie życzenia, poparte dużą porcją energii życzliwości, radości i chęci, by drugiemu człowiekowi działo się dobrze, mają wielką moc spełnienia.

 

Tekst: Elżbieta Starko
Zdjęcie: pixabay.com

 

Taka porcja energii jest jak piękny prezent. Niewidzialny, a jednak najbardziej wartościowy. Jeśli osoba, do której się  zwracamy jest otwarta na życzenia, to przyjmuje tę porcję energii, która natychmiast „rozpakowuje się“ w jej aurze i  zaczyna działać. Uczucia i dobre emocje, które towarzyszą takiemu składaniu życzeń u obu stron wymieniających się  życzeniami, powodują natychmiastowe podniesienie nastroju. Co się dzieje, jeżeli były to szczere i pełne życzliwości życzenia?

 

Energetyczny obraz takiego zdarzenia pokazuje nam natychmiastową wymianę energii pomiędzy takimi osobami.  Nastrój podniósł się, bo nastąpił natychmiastowy wzrost wibracji u każdej z tych osób. Wygląda to tak, jakby obie  osoby wymieniły się pięknymi kryształami, które mienią się pięknym blaskiem czystego światła. Po złożeniu życzeń,  osoby rozstają się, a w ich aurze zaczyna rozrastać się ta piękna energia. Kryształ zaczyna rosnąć, pęcznieje, wspomagany własną energią życzliwości i otwartości u osoby, która życzenia przyjęła. Dzieje się to w przestrzeni czakry serca i splotu słonecznego, dokładniej pomiędzy nimi, obejmując swoim światłem obydwie te czakry. Od tych miejsc następuje emanacja na dalsze części ciała fizycznego. Najpierw jednak swoim światłem ta energia obejmuje aurę człowieka, czyli tę część ciał subtelnych, które wystają na zewnątrz ciała fizycznego i poprzez ciała subtelne przenikają do wnętrza.

 

Ludzie najczęściej życzą sobie szczęścia, zdrowia, pieniędzy, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń. To najczęściej  występujące i chyba najbardziej znane życzenia. Można powiedzieć, że są tak znane, że aż banalne. Z  drugiej jednak strony, czy to, co najprostsze, nie jest jednak najbardziej wartościowe? Nie musisz więc wysilać  umysłu, aby stworzyć jakieś niebanalne życzenia. Jeśli zaś nie sprawia ci to trudności i nie powoduje negatywnych  emocji, to można tylko pogratulować.

 

Natomiast co mają zrobić te osoby, które życzą dobrze innym ludziom, ale nie  potrafią ubrać w słowa swoich życzeń? Pozostańcie przy tych najprostszych słowach. Jednak od tego roku zacznijcie je przekazywać świadomie. Bądź świadomy, jaką energię przekazujesz przez krótki czas składania życzeń. Czym te  życzenia zasilasz. Skup się przez chwilę, uśmiechnij się szeroko i niech energia życzliwości popłynie do odbiorcy. Skoncentruj się przez chwilę tylko na osobie, której właśnie „życzysz”, dobrze życzysz. I niech płynie z twym  uśmiechem i z twoją życzliwością. Niech płynie to, co najcenniejsze, czym się możesz podzielić, co możesz dać.

 

Uświadom sobie, że wraz z tym życzeniem popłynie energia. Energetyczny kryształ dobrego życzenia zdrowia zalśni  zielenią jak szmaragd. Energetyczny kryształ życzeń szczęścia zalśni złotem, kryształ życzenia pieniędzy zalśni  brzoskwiniowo-pomarańczowym kolorem. Kryształ życzeń wszelkiej pomyślności zalśni barwami tęczy, a kryształ  życzenia spełnienia marzeń zabłyśnie jak fajerwerk wszystkimi kolorami, migocząc powtarzającymi się kolorami.

 

Pomyśl o tym, gdy będziesz składać życzenia. To takie ważne, najważniejsze zadanie. Celowo nie piszę dziś o miłości,  chociaż jest najbardziej wskazanym uczuciem do stosowania na co dzień. Większości ludzi z trudnością przychodzi  zmierzać się z miłością. To temat na nowy artykuł. W tym artykule piszę celowo o życzliwości, uśmiechu i uświadomieniu, co płynie za energią szczerych życzliwych życzeń. Rozdawaj więc swoje życzliwe kryształy świadomie, wiedząc już, co rozdajesz, i że wartość tego jest bezcenna.

 

Noworoczne postanowienia

Oprócz życzeń składanych komuś lub sobie, istnieją jeszcze postanowienia. Najczęściej są to postanowienia  noworoczne. Postanawiamy od Nowego Roku wprowadzić do swojego życia jakąś pozytywną zmianę. Wiele osób  boleje nad tym, że postanowienia te bardzo często pozostają nie zrealizowane. Jest zapał, jest postanowienie i jest chęć wynikająca z zapału, ale gdy przychodzi do realizacji, bardzo często zapał znika. Pozostaje niezadowolenie z siebie i poczucie winy z powodu braku konsekwencji w realizacji postanowienia.

 

Nowy Rok tuż i nadchodzi czas noworocznych postanowień. Znowu niezrealizowanych? Skąd taka blokada na  pozytywną zmianę? Przecież były odpowiednie chęci. Emanacja energii takich chęci rzeczywiście przypomina ogień,  który wybuchł bardzo szybko. Spowodował odczucie ciepła, rozlewające się po ciele na samą myśl o zrealizowanym wyniku postanowienia. A potem znikł, pozostawiając niedosyt, niezadowolenie. Zapał? Energetycznie zapał wygląda  jak zapałka. Może dać zarzewie dla większego ognia, a może równie szybko zgasnąć.

 

Zapał to chwilowa kumulacja czerwonej energii, zapalającej się przeważnie z czakry podstawy. Zabrakło paliwa, by zapał i chęć mogły przekształcić  się w większą energetyczną przestrzeń, równomiernie się palącą. Jeśli ma się spełnić noworoczne postanowienie,  potrzebne jest paliwo z jeszcze innych energii, które posiada człowiek. Paliwo takie podsycające zapał, często jest  zablokowane. Są to blokady pochodzące z umysłu podświadomego. Różne również może być pochodzenie tych  blokad. Może taka blokada powstała w tym życiu, a może to blokada karmiczna?

 

Bez względu na czas jej powstania, masz prawo się od niej uwolnić. Taka blokada to nic innego jak twoje negatywne  przekonania poparte emocjami. Kolor energii blokującej może byś szary, czarny, brązowy, ale równie dobrze może to  być każdy inny kolor wyglądający jak zabrudzony szarością, czernią lub błotnistym brązem. Emocje towarzyszyły ci w momencie powstawania blokady. Ta blokada to energia zatrzymana w przepływie. Stworzyłeś ją więc i możesz się od  niej uwolnić. Rozpuszczając i uwalniając blokadę, powodujesz przepływ energii w danym obszarze twego ciała  fizycznego lub ciał subtelnych.

 

No tak, ale skąd masz wiedzieć gdzie znajduje się ta blokada, przecież nie jesteś bioenergoterapeutą? Przypomnij  więc sobie, jakie niezrealizowane postanowienia noworoczne miałeś do tej pory? Czego tak mocno pragnąłeś, a ci nie  wyszło? Pomyśl o tym, czego pragniesz i spróbuj jeszcze raz. Zacznij jednak od uwolnienia się od swojej blokady,  rezygnując z oczekiwania, że sylwestrowe fajerwerki załatwią sprawę, bo wystarczy, że wypowiesz życzenie.

 

Próba wprowadzenia czegoś nowego do swojego życia często powoduje opór ze strony podświadomości. Realizacja  postanowienia wymaga trochę modyfikacji i trochę pracy. Początkowo poczujesz niepewność, ale z czasem zaczniesz  wzmacniać się w pewności każdego kolejnego dnia. Wprowadź afirmacje w swoje życie. Możesz zacząć przed  przyjęciem postanowienia albo już w trakcie jego realizacji. Wybacz sobie, że dotąd nie udała ci się realizacja.

 

Zrób to raz, ale z całą mocą. Raz zrezygnuj z poczucia winy i niezadowolenia z siebie. Tym odpuszczeniem zaczniesz  rozpuszczać blokadę swoją świadomie użytą mocą. Potem już w trakcie realizacji codziennie powtarzaj: Ja (imię)  chcę, mogę i potrafię dokonać pozytywnej zmiany w swoim życiu. Chcę, mogę i potrafię zrealizować ….. (tu wstaw  swoje postanowienie). Jestem bezpieczny, niewinny i w porządku, kiedy wprowadzam tę zmianę (tu wstaw to, co wprowadzasz tym postanowieniem) w sobie i całym swoim życiu. W tym momencie transformuję energie blokujące  w czyste światło, które jest paliwem do wprowadzenia w moim życiu tej pozytywnej zmiany. Zmiana ta (tu powtórz  treść postanowienia) dokonuje się właśnie teraz.

 

Trzeba powtarzać ten krótki afirmacyjny dekrecik codziennie. Najlepiej w czasie, gdy pracujesz nad wprowadzeniem  postanowienia w życie. Pamiętaj, poświęć codziennie tylko kilkanaście minut na powtarzanie dekretu i bądź w tym  konsekwentny. Kilkanaście minut to niedużo. Energia pozyskana w tym czasie będzie dobrym, czystym paliwem dla  realizacji twego postanowienia. Zacząć możesz zawsze, pamiętaj o tym. Szczęśliwego Nowego Roku każdego dnia.  Każdy dzień może być Szczęśliwym Nowym Rokiem. Rokiem samych dobrych rzeczy, spełnionych marzeń i  postanowień. Z moją przyjaciółką Wiesiunią stosujemy taką  wymyśloną przeze mnie metodę składania sobie życzeń  Szczęśliwego Nowego Roku codziennie.

 

Robimy to od dwóch lat. Codziennie wysyłamy sobie rano takie życzenia. Bez względu na to, co się dzieje w danym  momencie w życiu każdej z nas energia życzliwego z miłością wysłanego przypomnienia dociera, rozjaśniając  wszystko. Chodzi o to, by pamiętać, że można zacząć zawsze i każdego dnia swój Szczęśliwy Nowy Rok. Ty także po  prostu zacznij swój Szczęśliwy Nowy Rok, kiedy tylko zechcesz. Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Herbata i jej prozdrowotne właściwości

Wraz z rozwojem industrializacji na świecie z roku na rok rozpowszechniają się również choroby cywilizacyjne.  Choroby serca, nowotwory, cukrzyca to tylko nieliczne z długiej listy chorób najczęściej występujących u ludzi. ...

Pandemia bezruchu – jak izolacja wpłynęła na stan naszego ciała i ducha

Trzy miesiące izolacji wynikającej z obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Covid-19 negatywnie wpłynęło na stan psychiczny naszego społeczeństwa. Zamknięcie, stres i strach spowodowały, że pod koniec kwietnia apteki odnotowały 50...

Karma. Czy da się ją uzdrowić? Przekonaj się!

Karma. Czy da się ją uzdrowić?  Z Kingą Roszczyniałą, nauczycielem duchowym, rozmawia Laura Kozowska.   Jak to się zaczęło? Jak zostałaś nauczycielem duchowym? – Zaczęło się od wewnętrznego poczucia, że...

Co zrobić gdy włosy się starzeją? Podpowiadamy!

Jedną z najtrudniejszych do zaakceptowania dla kobiet zmian jest widoczny proces starzenia się skóry i włosów. Można go jednak spowolnić, a skutki złagodzić.   Tekst: Wioletta Perz Zdjęcie: pixabay.com  ...

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x