Dzień urodzenia i jego wpływ na Drogę Życia

Data urodzenia zawiera bardzo istotne informacje na temat każdego z nas. Mówi o naszym przeznaczeniu, planie, który postanowiliśmy w tym wcieleniu zrealizować. Dzięki tej wiedzy możemy poznać swoje silne i słabe cechy charakteru, predyspozycje, talenty. Dowiedzieć się, z jakimi utrudnieniami, wyzwaniami postanowiliśmy się zmierzyć.

 

Tekst: Daria Czarnecka
Zdjęcie: pixabay.com

 

Zwyczajnie możemy lepiej poznać i zrozumieć siebie. Dlatego pełna data urodzenia dla numerologa jest kluczem do analizy zapisanych w niej potencjałów. Przypadek tutaj nie istnieje.

 

Dusza bardzo precyzyjnie wybiera czas i miejsce swoich urodzin. Przyjęte przez nas imiona i nazwisko nie są przypadkowe. Nasza mama i tata również są idealnie dopasowani do naszych programów życiowych. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak istotną rolę odgrywa tych dwoje w naszym życiu. To właśnie rodzice są nośnikami energetycznymi wartości, zarówno tych w świetle, jak i w cieniu, z którymi przychodzimy się zmierzyć. Dlatego ocenianie tych dwojga świadczy o braku świadomości, a następnie odpowiedzialności za swój wybór. W konsekwencji wbrew pozorom mamy problem z realizacją swojego duchowego planu, który numerolog wykreśla na podstawie pełnej daty urodzenia. Jest to tak zwany Diament Życia. Ale o tym więcej innym razem.

 

Dla przykładu podam kilka dat urodzenia znanych osób, w ten sposób będzie mi łatwiej wyjaśnić, a państwu zrozumieć, te zależności.

 

Jan Paweł II, urodzony 18.05.1920 r.

Jego dzień urodzin, to 18/9, a Droga Życia, to 8/26. 1+8+0+5+1+9+2+0/26/2+6/8

 

Te dwie cyfry już bardzo dużo mówią o właścicielu tych wibracji. Osoba urodzona 9/18 dnia miesiąca powołana jest do służby na rzecz drugiego człowieka. 9 reprezentuje Miłość Uniwersalną. Naszą wewnętrzną motywacją w naturalny sposób będzie dbanie o dobro innych. Wibracja ta wspiera w kontaktach z zagranicą i publicznością. Mówi o niesamowitej otwartości, altruizmie, wewnętrznej wolności i niezależności. Daje naturalny dar uzdrawiania, szczególnie w połączeniu z Drogą Życia 8. Tutaj możemy wszystko, wszystko to do czego mamy wewnętrzne przekonanie.

 

Osoba taka oddaje się w pełni temu w co się angażuje, jej wysokie aspiracje wynikające z Drogi Życia 8, sprawiają, że nie robimy niczego połowicznie. Jesteśmy bardzo ambitni, chcemy tego co najlepsze i nigdy nie spoczywamy na laurach, dopóki nie osiągniemy celu. Osiągając jeden planujemy kolejny. Działania takiej osoby wykraczają poza ustalone normy i granice. Z powodu dużych ambicji zawsze chce więcej i lepiej. Z powodu dużej wrażliwości na punkcie relacji międzyludzkich 8/26 ma duże poczucie sprawiedliwości społecznej. Stanie zawsze za tymi, którzy potrzebują wsparcia 9/18. W cieniu bardzo surowa, porywcza.

 

Robert Lewandowski urodzony 21.08.1988 r.

Dzień urodzenia 21, Droga Życia 2+1+0+8+1+9+8+8/37/3+7/10/1+0/1

 

21/3 dzień urodzin obdarza swego podopiecznego wdziękiem, czarem, darem elokwencji, łatwością wyrażania się i komunikacji. Lekkością nawiązywania nowych znajomości, porozumiewania się, brylowania w towarzystwie i na salonach.

 

W połączeniu z Drogą Życia 1/37, mamy do czynienia z naturalnym liderem, przywódcą. Osobą czarującą, pewną siebie i bardzo ambitną. Dla innych będzie, to naturalny autorytet i przewodnik. Ten, który nadaje kierunek i wspiera słabszych. Nie podda się, dopóki nie osiągnie zamierzonego celu. Wewnętrzna potrzeba, to być najlepszym. W cieniu: manipulant, osobowość władcza i dyktatorska.

 

Bogusław Linda urodzony 27.06.1952 r.

Dzień urodzenia 27/9, Droga Życia 2+7+0+6+1+9+5+2/32/5.

 

27/9 dzień urodzin mówi o dużej wrażliwości, talentach literackich artystycznych, dziennikarskich, pedagogicznych. W połączeniu z Drogą Życia 5/32 informuje nas, że mamy do czynienia z osobą skrajnie wolną, niezależną, zmienną, niecierpliwą, niespokojną , nieznoszącą nudy, monotonii, która nie będzie tolerowała niczyjego zwierzchnictwa ani przymusu. Sama będzie sobie ,,sterem i okrętem”. To ,,cygańska,, wolna bardzo wrażliwa idealistyczna osobowość, obrońca słabszych, pokrzywdzonych. Wierna tylko swoim zasadom. Urodzony buntownik, gotowy obalić każdy nie pasujący mu system. Tak zwany burzyciel skostniałych systemów. Świetny obserwator, psycholog. W cieniu osobowość, awanturnicza, wybuchowa, agresywna.

 

Podsumowując, dzięki tym trzem przykładom chciałam przybliżyć Państwu temat i uświadomić, jak dobrze jest poznać swoje własne potencjały. Zachęcam również do zapoznania się z potencjałami swych najbliższych, a szczególnie dzieci. Dzięki temu możemy świadomie pomóc im w realizacji i zrozumieniu samych siebie.

 

Herbata i jej prozdrowotne właściwości

Wraz z rozwojem industrializacji na świecie z roku na rok rozpowszechniają się również choroby cywilizacyjne.  Choroby serca, nowotwory, cukrzyca to tylko nieliczne z długiej listy chorób najczęściej występujących u ludzi. ...

Pandemia bezruchu – jak izolacja wpłynęła na stan naszego ciała i ducha

Trzy miesiące izolacji wynikającej z obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Covid-19 negatywnie wpłynęło na stan psychiczny naszego społeczeństwa. Zamknięcie, stres i strach spowodowały, że pod koniec kwietnia apteki odnotowały 50...

Karma. Czy da się ją uzdrowić? Przekonaj się!

Karma. Czy da się ją uzdrowić?  Z Kingą Roszczyniałą, nauczycielem duchowym, rozmawia Laura Kozowska.   Jak to się zaczęło? Jak zostałaś nauczycielem duchowym? – Zaczęło się od wewnętrznego poczucia, że...

Co zrobić gdy włosy się starzeją? Podpowiadamy!

Jedną z najtrudniejszych do zaakceptowania dla kobiet zmian jest widoczny proces starzenia się skóry i włosów. Można go jednak spowolnić, a skutki złagodzić.   Tekst: Wioletta Perz Zdjęcie: pixabay.com  ...

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x