DuoLife: RegenOil Liquid Gold. Polecamy ten produkt

| Luty 25, 2018 | AKTUALNOŚCI, Harmonia | 1 komentarz

Najwyższej jakości, innowacyjne i naturalne produkty, to propozycja, z którą wychodzi firma DuoLife. W dobie, kiedy to konsumenci szukają wartościowych artykułów, pozbawionych zbędnej chemii, liczą się zrewolucjonizowane kompozycje, bazujące na precyzyjnie dobranych składnikach. W kontekst tak powstałej filozofii wpisuje się rynkowa niespodzianka, a mianowicie DuoLife RegenOil Liquid Gold™. 13 olejów roślinnych tłoczonych na zimno, witamina K2MK7, a także witamina D3 pozyskana z naturalnych źródeł.

 

Racjonalna i zdrowa dieta to temat, który interesuje nas coraz bardziej. Przeciętnemu odbiorcy zależy na tym, by móc komponować swój codzienny jadłospis z zastosowaniem artykułów spożywczych, oferujących maksimum wartości odżywczych. Konsumenci pragną bowiem ochrony przed wszelkiego rodzaju schorzeniami, w tym cywilizacyjnymi.

 

„Płynne złoto” – pod tym wyrażeniem kryje się bogactwo najcenniejszych składników, jakie są niezbędne organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Firma DuoLife zdecydowała się wypuścić na rynek tak innowacyjny produkt, który łączy w sobie cechy żywności funkcjonalnej i naturalnego suplementu diety.

 

 

Jesteś zainteresowany produktem?
Kliknij tutaj!

 

 

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ wspiął się na szczyty, bowiem zajął najwyższą pozycję wśród olejów tłoczonych na zimno. Skład w postaci 13 olejów roślinnych wpływa na wspomaganie zdrowia i fizjologię organizmu. Olej ten wzbogacono o witaminę D3 pochodzącą z naturalnych źródeł, a dokładniej mówiąc – z porostów. Jest to zatem forma, którą mogą stosować zarówno weganie, jak i wegetarianie. To bardzo ważne, bowiem nie dość, że najczęściej dostępna postać witaminy D – D2, jest przyswajalna tylko w niewielkiej ilości, to D3 – lepiej przyswajalna, w większości przypadków jest pochodzenia zwierzęcego.

 

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ dostarczając witaminę D3, pochodzącą z porostów, wpływa korzystnie na przyswajanie wapnia, a także pozwala utrzymać odpowiedni poziom fosforu we krwi. DuoLife RegenOil Liquid Gold™ tak mocno akcentuje obecność witaminy D, ponieważ jej niedobory wpływają na podwyższone ryzyko rozwoju osteoporozy. Kolejno jest to witamina odgrywająca kluczową rolę w funkcjonowaniu układu odpornościowego.

 

Innowacyjna formuła oleju została uzupełniona o pochodzącą z ekstraktu z natto, witaminę K2MK7. Mamy do czynienia nie tylko z jej wysoką zawartością, ale i rzadką – choć najbardziej wartościową postacią MK7. Natto to potrawa otrzymywana z ziaren soi, podlegających fermentacji. Ekstrakt z kolei pochodzi z Japonii i cechują go niezwykłe wartości odżywcze. Wynika to z faktu, że podczas procesu fermentacji ziaren soi, używane są bakterie Bacillus subtilis. Ich aktywność wpływa na strukturę soi i owocuje modyfikacją do postaci, która wykazuje wysoką biodostępność składników odżywczych.

 

 

Jesteś zainteresowany produktem?
Kliknij tutaj!

 

 

W oleju tym, firma postawiła na zawartość witaminy K2MK7, ponieważ jej obecność decyduje o wiążącej funkcji białek, jak i efektywnym transporcie do kości. U osób powyżej 30. roku życia – jak potwierdza Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności – witamina D3 oraz witamina K2MK7 spełniają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowych kości.
DuoLife dystrybuując produkty do ponad 30 krajów na całym świecie, jak i uzyskując niemałą liczbę prestiżowych nagród, jest w stanie zagwarantować, że DuoLife RegenOil Liquid Gold™ spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów, nastawionych na wybór naturalnych i tym samym wartościowych produktów.

 

Jesteś zainteresowany produktem?
Kliknij tutaj!

 

Źródło: DuoLife

Jeden komentarz

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x