Anna Samusionek o swoich doświadczeniach

Anna Samusionek na co dzień pracuje na planie serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w postać właścicielki agencji nieruchomości Ilony Zdybickiej. Nie rezygnując z aktorstwa, szuka jednak także innych sposobów na spełnienie zawodowe.

 

Trzy lata temu Aktorka po raz pierwszy zaprezentowała publiczności swój sposób na radzenie sobie ze złymi emocjami, które ułożyła w interaktywne warsztaty „Jestem emocją”.

 

Publiczność entuzjastycznie zareagowała na odegrane scenki emocjonalne, w których miała też okazję uczestniczyć, dlatego też projekt jest realizowany w różnych miejscach w Polsce.

 

Najbliższe spotkanie Anny Samusionek z publicznością odbędzie się już 6.05.2018 w Talaria SPA w Trojanowie i będzie miało charakter charytatywny, wspierający Fundację Wiedza i Rozwój. Organizatorzy przewidują obecność ok. 150 gości oraz wielu reprezentantów mediów. Wydarzenie poprowadzi Michał Misiorek, dziennikarz show –businessowy.

 

Partnerzy: Gusto Premium, Talaria SPA, Świece Miolor, Creovaria, Classic Watch, Chronostar, AllMed, Biohyalux, Curamed Beauty Line, Opticcollet, Any Bloom Design for you, Lilys Little Corner, Shintai, Fundacja Wiedza i Rozwój.

 

Patroni medialni: modaija.pl, urodaizdrowie.pl, kobietamag.pl, women-news.pl, faceandlook.pl, planetakobiet.com.pl, imperiumkobiet.pl, lawbusinessquality.pl,oczy.mag.pl, towntrendy.pl,beautyfashionhealth.pl,mojaharmoniazycia.pl,ATV,flesz.news, creativemagazine.pl.

 

Więcej: Warsztaty „Jestem Emocją”.

Produkcja wydarzenia.

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x