Alternatywny Festiwal. Tam spotkają się ciało, dusza i umysł

Ciekawi Cię świat wiedzy alternatywnej? Jak w Matrixie szukasz odpowiedzi na pytania o sens istnienia, po co i skąd przychodzimy, do czego dążymy, a tu i teraz chcesz być szczęśliwy, żyć zdrowo i być w harmonii ze światem? Alternatywny Festiwal to właśnie to miejsce i ten czas, gdzie zagadnienia dotyczące ciała, umysłu i duszy spotykają się w jednym, holistycznym wydarzeniu.

 

Alternatywny Festiwal odbędzie się 26 i 27 maja w Nowohuckim Centrum Kultury już po raz czwarty! Poprzednie edycje wydarzenia pokazały, jak wiele osób interesuje się niekonwencjonalną wiedzą, zdrowiem i rozwojem – a przez to pragnie wpływać i wzmacniać swoje duchowe i fizyczne możliwości.

 

W tym roku Festiwal nie tylko przeniesie nas w rejony niezbadanych zjawisk, niepotwierdzonych teorii, dylematów poznawczych, lecz również dostarczy szerokiej i sprawdzonej wiedzy na temat zdrowia i rozwoju osobowości.

 

Dwa festiwalowe dni to czas pełen inspiracji, pozytywnej energii oraz wyzwalania wewnętrznej mocy, które pozwalają przywrócić harmonię ciała, ducha i umysłu oraz wzmacniają wewnętrzny potencjał każdego z nas.

 

W ostatni weekend maja będziemy mogli zaspokoić swoją ciekawość dotyczącą życia człowieka we współczesnym świecie, relacji międzyludzkich, a także procesów energetycznych.

 

W atmosferze tych przenikających się obszarów odbędzie się kilkadziesiąt wykładów i warsztatów, targi oraz wyjątkowy koncert. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dać sobie szansę i możliwość by wyczarować swój własny, niepowtarzalny świat oraz by aktywnie tworzyć swoje życie wypełniając je treścią przynoszącą satysfakcję.

 

Alternatywny Festiwal

 • 26-27 maja 2018 r.
 • Nowohuckie Centrum Kultury – Kraków
 • Pełny program na stronie: www.alternatywnyfestiwal.pl
 • Informacje: Dział Edukacji NCK – telefon: 12 644 02 66 wew. 35, e-mail: edukacja@nck.krakow.pl
  www.alternatywnyfestiwal.pl
 • Bilety:
  • targi: WSTĘP WOLNY
  • wykłady: 35 zł (bilet jednodniowy), 60 zł (bilet dwudniowy)
  • warsztaty: 60 zł (Ilość miejsc na warsztatach ograniczona).

 

 

Skomentuj

Twój komentarz musi zostać zaakceptowany przez moderatora zanim zobaczysz go na stronie.x